Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar leisti skiepytis „AstraZeneca“ visiems be eilės?

03.18 Ketvirtadienis 13:05
Aistė Čiučiurkaitė

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad yra svarstoma leisti skiepytis „AstraZeneca“ vakcina visiems norintiems be eilės. Šiuo metu skiepijimas šia vakcina Lietuvoje, kaip ir keliose kitose Europos valstybėse, yra pristabdytas.

Šiandien laukiama Europos vaistų agentūros išvadų dėl „AstraZeneca“ vakcinos saugumo.

Anksčiau šią savaitę agentūra dar kartą pareiškė, kad nėra „jokių požymių“, jog bendrovės „AstraZeneca“ ir Oksfordo universiteto sukurta vakcina nuo koronavirusinės infekcijos kai kuriais atvejais lemia kraujo krešulių susidarymą paskiepytiems žmonėms.

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba taip pat aiškinasi, ar Lietuvoje registruoti keturi tromboembolijos atvejai gali būti siejami su „AstraZeneca“ vakcina.

Pašnekovai: Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė, Užkrečiamųjų ligų specialistas, profesorius Saulius Čaplinskas, komunikacijos specialistas Arūnas Armalis, Vilniaus universiteto profesorius Vytautas Usonis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai