Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuvai reikia komendanto valandos?

11.27 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Besibaigiant trečiai karantino savaitei, koronaviruso situacija negerėja. Nerimaudamas dėl artėjančio šventinio laikotarpio, laikinasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kalba, jog kitą savaitę Vyriausybėje gali būti svarstomi papildomi ribojimai, siekiant stabdyti viruso plėtrą. Nors konkrečių galimų priemonių kol kas neįvardina, kiek anksčiau yra kalbėta apie prekybos centrų darbo laiko ribojimus, komendanto valandą. Visgi, A. Veryga komendanto valandą mato ne kaip naktinį žmonių judėjimo, bet savaitgalio kelionių į prekybos centrus ribojimą.

Kaip bebūtų, kartu kalbama ir apie tam tikrus karantino tvarkos laisvėjimus – nuo gruodžio 10-osios, Vyriausybė leido organizuoti nedideles ekskursijas, mažomis grupėmis lankytis galerijose, muziejuose.

Laidoje dalyvauja prekybos įmonių asociacijos vadovė Rūta Vainienė, LSMU profesorius Alvydas Laiškonis, prekybos ekspertas, „Talentų namai” vadovaujantysis partneris Justas Gavėnas, MO muziejaus direktorė Milda Ivanauskienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai