Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar memorandumas apsaugos žmonės nuo algų mažinimo?

05.25 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prezidentas Gitanas Nausėda, verslo ir darbdavių atstovai bei dalis profsąjungų pasirašė memorandumą, kuriuo darbdaviai įsipareigos nemažinti darbuotojų atlyginimų, jei Seimas patvirtins prezidento siūlymus 5 punktais mažinti gyventojų pajamų mokestį (GPM) ir 50 eurų didinti neapmokestinamąjį pajamų dydį (NPD).

Lietuvos darbdavių konfederacijos prezidentas Danas Arlauskas BNS praėjusią savaitę sakė, kad memorandumu darbdaviai įsipareigos nemažinti atlyginimų dėl planuojamų mažinti mokesčių.

Diskutuoja Maistininkų profsąjungos vadovė Gražina Gruzdienė, „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė, Seimo BFK pirmininkas Valius Ąžuolas, prezidento ekonomikos patarėjas Simonas Krėpšta, ekonomistas Rimantas Rudzkis, viešųjų ryšių ekspertas Kęstutis Gečas, premjero patarėjas Giedrius Surplys.

Komentarai


Naujausi epizodai