Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar migrantų krizė nesukels valstybėje chaoso?

07.27 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Policijos pareigūnai vakar jėga patraukė žmones nuo kelio prie Rūdninkų poligono, kur jie blokavo važiuojamąją dalį, protestuodami prieš neteisėtų migrantų apgyvendinimą šioje Šalčininkų rajono teritorijoje. Policijos pareigūnai pirmadienį sulaikė aštuonis asmenis, atsisakiusius pasitraukti nuo kelio prie Rūdninkų poligono.

Seimo Nacionalini saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas sako, kad šis incidentas jam priminė provokaciją, o protestavusieji prie Rūdninkų poligono norėjo tik imituoti vietos gyventojų nepasitenkinimą dėl neteisėtų migrantų apgyvendinimo. VRM atstovė protestuotojus apkaltino antivalstybine veikla.

Antroji laidos tema apie tai, kad testo reikalingo galimybių pasui Vyriausybė nebekompensuos, pareiškė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. Ar tai paskatins žmones skiepytis?

Diskutuoja žurnalistas Skirmantas Malinauskas, Kapčiamiesčio seniūnas Virginijus Golikas, dienraščio „Lietuvos rytas“ apžvalgininkas Vytautas Bruveris, Rūdninkų gyventojas Danielius Bojarinas, sveikatos apsaugos viceministrė Živilė Simonaitytė, Seimo narė Agnė Širinskienė

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai