Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar mokyklos turėtų atlikti testavimą dėl narkotikų?

2023-10-02, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prezidentas Gitanas Nausėda susitikime su ministrais Agne Bilotaite ir Gintautu Jakštu bei generaliniu komisaru Renatu Požėla aptaria prevencines priemones, skirtas užkardyti narkotikų vartojimą ir platinimą mokyklose. Kokie sprendimai stabdytų narkotikų plitimą tarp nepilnamečių?

Diskutuoja: prezidento vyriausiasis patarėjas Kęstutis Budrys, Lietuvos moksleivių sąjungos valdybos narė Austėja Išganaitė, Seimo vicepirmininkas Andrius Mazuronis, priklausomybių reabilitacijos centro „Vilties švyturys" socialinės bendruomenės darbuotoja Laura Venzlauskienė.

Antroji laidos dalis. Dalis streikuojančių pedagogų žygiuoja link Vilniaus, kiti nuo penktadienio įsikūrę gyvena V. Kudirkos aikštėje palapinėse. Kaip gyvena streikuojantys mokytojai? Laidoje dalyvauja mokytojos – Lilija Bručkienė ir Jurgita Kiškienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai