Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar nenukentės žmonės pertvarkius sveikatos tinklą?

01.24 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vyriausybė  teikia Seimui gydymo įstaigų tinklo reformą. Anot Sveikatos apsaugos ministerijos, pagrindinis reformos principas yra sveikatos priežiūros paslaugas teikti žymiai didesnėmis ambulatorinės ir žymiai mažesnėmis stacionarinės pagalbos apimtimis. Kritikai nuogąstauja, kad aktyvios pagalbos rajonų ligoninėse neliks, jos taps slaugos įstaigomis ir sveikatos paslaugų prieinamumas gali pablogėti.

Laidoje dalyvauja Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės vadovė Violeta Grigienė, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius ir sveikatos apsaugos viceministrė Danguolė Jankauskienė.

Antroji laidos tema, kaip Džo Baideno sprendimas siųsti tūkstančius Amerikos karių į rytų Europą paveiks regiono saugumą?

Pokalbis su rytų politikos ekspertu Mariumi Laurinavičiumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai