Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pagrįstas ažiotažas dėl pieno?

11.04 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Atsakomybę už sprendimą dėl galimų gaisro Alytuje padarinių iš prekybos atšaukti užterštą pieną ir jo produktus turėtų prisiimti Maisto ir veterinarijos tarnyba, teigia Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius.

„Turbūt reikėtų ir jiems atsakomybę prisiimt, kad be tyrimų, be vertinimo 300 tonų (beveik 400 – BNS) produkcijos išimta, bet, svarbiausia, išgąsdinti (žmonės – BNS), nes priėjęs prie pieno produktų lentynos jau susimąstai“, – Žinių radijui pirmadienį sakė R. Varkulevičius.

Po gaisro atlikus tyrimus ir surinkus pieno perdirbimo įmonių duomenis, iš prekybos atšaukta 382 tonos „Rokiškio sūrio“, „Rokiškio pieno“, „Varėnos pienelio“, „Rivonos“ ir „Marijampolės pieno konservų“ pieno produktų.

Maisto ir veterinarijos tarnyba 29 ūkiams uždraudė tiekti žalią pieną supirkimo punktams, naudoti jį savo reikmės, prekiauti juo tiesiogiai, turgavietėse ir kitose prekybos vietose.

Laidoje diskutuoja VMVT veterinarijos sanitarijos skyriaus vedėja Audronė Mikalauskienė, Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas, Seimo kaimo reikalų komiteto pirmininkas Andrejus Stančikas, DELFI Agro redaktorius Arūnas Milašius. Lietuvos Žaliojo alijanso pirmininko pavaduotojas dr. Justinas Rimas ir aplinkos ministras Kęstutis Mažeika.

xx342

Komentarai


Naujausi epizodai