Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pasaulis susivienys kovai su klimato kaita?

09.24 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Klimato kaita šią savaitę iššaukia ne tik protestus didžiuosiuose pasaulio miestuose, bet ir užima svarbią vietą Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje. Prezidentas Gitanas Nausėda, sakydamas kalbą JT klimato kaitos viršūnių susitikime, siūlė mažinti iškastinio kuro naudojimą.

Tarptautinės žiniasklaidos dėmesį prikaustė ir šešiolikmetės švedės Gretos Thunberg JT išsakyta kalba, kurioje ji klausė pasaulio lyderių kaip jie drįsta taip atsainiai žiūrėti į klimato kaitą. Juk JAV prezidentas Donaldas Trumpas netiki, kad globalus atšilimas iš tiesų vyksta.

Laidoje dalyvauja politikos apžvalgininkas Ramūnas Bogdanas, „Fridays for future Vilnius” organizatorė Julija Bakševičiūtė, ministro pirmininko patarėjas klimato kaitos ir susisiekimo klausimais Giedrius Surplys, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas Martynas Nagevičius, Lietuvos pramonininkų prezidentas Robertas Dargis, „Swedbank“ vyr. ekonomistas Nerijus Mačiulis.

xx317

Komentarai


Naujausi epizodai