Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pasiteisino elektros rinkos liberalizacija?

08.09 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Elektros rinkos liberalizacijos procesas Lietuvoje vyksta nesėkmingai, todėl trečiąjį jo etapą reikia atidėti, o rinkoje iš monopolijos formuojasi oligopolija, sako prezidento patarėjas ekonomikai ir socialinei politikai Vaidas Augustinavičius.

Nepriklausomų elektros tiekėjų reguliavimas yra nepakankamas, todėl jį artimiausiu metu ketinama griežtinti, sako energetikos ministras Dainius Kreivys. „Įmonė pažeidžia vartotojų interesus. Įmonė privalo, VERT teigimu, kuo skubiau nutraukti neteisėtus veiksmus, priešingu atveju gresia tiek baudos ir net licencijos ar leidimo prekiauti elektra netekimas", – teigė D. Kreivys.

Diskutuoja: buvęs premjeras, Seimo narys Saulius Skvernelis, VU profesorius, energetikos tyrimų centro vadovas Tomas Janeliūnas, energetikos ministras Dainius Kreivys, politologas Bernaras Ivanovas.

Dveji metai nuo rinkimų ir protestų pradžios Baltarusijoje. Ar baltarusiams reikia laisvės? Pokalbis su politologu Maksimu Milta.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai