Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar pavyks išlaikyti atsidarymo egzaminą?

04.19 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nors epidemiologinė situacija negerėja, nuo pirmadienio darbą Lietuvoje gali atnaujinti prekybos centruose įsikūrusios parduotuvės, kino teatrai, teatrai, koncertų salės, leidžiami nedideli renginiai.

Pagal Vyriausybės priimtą sprendimą, prekybos centruose veikiančios parduotuvės galės dirbti tik šiokiadieniais, savaitgaliais jų veikla draudžiama. Turgaviečių atstovai skundžiasi, kad jie kol kas negalės dirbti.

Antroji laidos tema: kas vyksta Čekijoje, iš kurios išprašyti net 18 rusų diplomatų? Kas stovi už ginklų sandėlio susprogdinimo 2014 metais ir kokie Rusijos interesai Čekijoje? Pokalbis iš Prahos su Čekijos lietuvių bendruomenės pirmininku Tomu Krasausku.

Diskutuoja prekybos įmonių asociacijos vadovė Rūta Vainienė, Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos garbės pirmininkas Eduardas Šablinskas, Santaros klinikų direktoriaus pavaduotojas medicinai Valdas Pečeliūnas, Čekijos lietuvių bendruomenės pirmininkas Tomas Krasauskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai