Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar priemokos už sveikatos paslaugas – legalu?

2023-03-31, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Įstatymai numato, kad gydymas valstybinėse įstaigose Lietuvoje nemokamas. Tačiau vis dažniau susiduriame, kad reikalaujama primokėti už tyrimus ar greitesnį pakliuvimą pas specialistus. Taip pat nepasitenkinimą kelia priemokos privačiose gydymo įstaigose, už paslaugas, kurias apmoka valstybė. Ši neaiški tvarka kuria piliečiams nepasitikėjimo ir neteisingumo jausmą. Tad, ką daryti?

Diskutuoja: Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas, Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas, Valstybinės ligonių kasos direktorius Gintaras Kacevičius, Medikų sąjūdžio vadovė Auristida Gerliakienė, privačių sveikatos priežiūros įstaigų prezidentas Laimutis Paškevičius.

Antroji laidos dalis. Kokią vertę sukurs Tūkstantmečio mokyklų projektas? Laidoje dalyvauja Agnė Andriuškevičienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ministrės patarėja, ir žurnalo „Reitingai" vyriausiasis redaktorius Gintaras Sarafinas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai