Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikėtų keisti rinkimų sistemą?

03.01 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo konservatorių frakcija inicijuoja visų rinkimų sistemų peržiūrą, didžiausią dėmesį skirdama Seimo ir savivaldos rinkimams. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė išsiuntė laišką Seimo valdybai su siūlymu sudaryti darbo grupę iš visų parlamentinių frakcijų atstovų, kad ji po konsultacijų su visuomene, mokslininkais, partijomis iki rugsėjo parengtų siūlomus pakeitimus.

Seimo nario A. Vyšniausko teigimu, konservatoriai mano, kad reikėtų išsamiau padiskutuoti apie perėjimą prie didesnio proporcinio atstovavimo Seime, nes dabar nuolat kintant rinkėjų skaičiui prieš kiekvienus parlamento rinkimus reikia perbraižyti vienmandačių apygardų ribas.

Diskutuoja Seimo narys, konservatorius Andrius Vyšniauskas, Seimo narė, valstietė Agnė Širinskienė, Vytauto Didžiojo universiteto politologas Algis Krupavičius, Kauno technologijos universiteto politologas Ainis Lašas.

Antroji tema: kaip toliau gali klostytis pandemija? Komentuoja epidemiologas iš Švedijos, dr. Gytis Dudas ir virusologė iš Kembridžo universiteto Ingrida Olendraitė.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai