Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar saugios kiniškos stebėjimo kameros?

02.26 Trečiadienis 13:05
Ridas Jasiulionis

Kauno viešosiose erdvėse diegiant Kinijos gamintojo „Hikvision“ vaizdo stebėjimo sistemą, nerimaujama dėl duomenų saugumo, šiandien rašo „Kauno diena“. Kameras Kaune įrenginėjančios bendrovės „Telia Lietuva“ viešųjų ryšių vadovas Audrius Stasiulaitis „Kauno dienai“ teigė, jog, pirkimuose egzistuojant mažiausios kainos kriterijui, dažniausiai pasiūlyti galima tik Kinijos gamintojų produktus.

2019 m. JAV įsigaliojo draudimas valstybinėms institucijoms ir įmonėms pirkti „Huawei“, ir tam tikrų kitų Kinijos bendrovių, taip pat ir „Hikvision“.

Laidoje dalyvauja kaunietis Marius Gurskas, informacinių technologijų ekspertas Marius Pareščius, Kauno m. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tadas Metelionis, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Dainius Gaižauskas ir šio komiteto narys Arvydas Anušauskas.

Komentarai


Naujausi epizodai