Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar stabdyti mokesčių reformą, rizikuojant negauti ES milijonų?

2023-05-25, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vyriausybės siūloma mokesčių reforma padarys neišvengiamą žalą investiciniam Lietuvos klimatui, pakenks ekonomikos vystymuisi bei gyventojų gerovei, teigia šalies verslo organizacijos – jos prašo valdžios atidėti įstatymų priėmimą ir siūlo juos tobulinti. Anot jų, mokesčių didinimui pasirinktas netinkamas laikas. Mokesčių reformai įstrigus, Briuselis sustabdytų pervedimus Lietuvai iš Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano, o neišmokėtų lėšų suma būtų kur kas didesnė negu dabar sulaikyti 26 mln. eurų, pareiškė finansų ministrė G.Skaistė.

Antroji laidos tema. Jau kurį laiką Lietuvoje trūksta antibiotikų. Šeimos gydytojai su tuo susiduria gydant vaikus. Žmonės dalijasi nerimu ir antibiotikų paieškomis socialiniuose tinkluose. Kodėl trūksta antibiotikų? Kaip sprendžiama ši problema?

Diskutuoja: Seimo Biudžeto ir finansų komiteto vadovas Mindaugas Lingė, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto narys Valius Ąžuolas, VU ekonomistas prof. Romas Lazutka, Darbdavių konfederacijos prezidentas Danas Arlauskas, šeimos gydytojų asociacijos vadovas Julius Kalibatas, vaistų gamintojų asociacijos direktorė Rasa Bričkienė ir Gytis Andriulionis, Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos vadovas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai