Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar uždrausti plynuosius miškų kirtimus?

2023-11-27, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Keliolika tūkstančių piliečių pasirašė peticiją, kuria raginama skubiai stabdyti ir visiškai uždrausti plynus kirtimus. Teigiama, kad dėl pakankamai liberalios kirtimų politikos Lietuva tapo antra didžiausia IKEA medienos tiekėja visame pasaulyje. Beveik pusšimtis opozicijoje esančių Seimo narių įregistravo Seimo nutarimo projektą dėl plynųjų kirtimų ribojimo ir referendumo paskelbimo kitų metų birželio 9 dieną kartu su Europos Parlamento rinkimais.

Antroji laidos dalis. Šiandien prasidėjo paskutinės 24 Izraelio ir „Hamas" paliaubų valandos, bet palestiniečių islamistų grupuotė sako norinti kovų pertrauką pratęsti. Per penktadienį prasidėjusias paliaubas jau paleista dešimtys įkaitų, o Izraelis mainais paleido per 100 palestiniečių kalinių. Kokios Izraelio ir „Hamas" karo perspektyvos?

Diskutuoja: Vokės bendruomenės atstovė Jurgita Rotomskienė, Medienos perdirbimo asociacijos vadovas Raimondas Imbrasas, aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Seimo narys Lukas Savickas, Izraelyje gyvenantis lietuvis Tuvia Lazauskas, „Palestina.lt" bendraįkūrėjas Andrius Mažeika.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai