Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar valdžia ryšis įvesti mokestį bankams?

09.30 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovams siūlant apmokestinti komercinių bankų aktyvus, premjeras Saulius Skvernelis sako, kad tokį siūlymą Vyriausybė iš principo palaikytų.

Lenkų rinkimų akcija tvirtina, kad įvedus tokį mokestį, į biudžetą būtų surinkta apie 100 mln. eurų, tačiau premjeras sako, jog skaičius ko gero būtų mažesnis.

Valdančiųjų svarstomas šalies bankų aktyvų apmokestinimas reikštų naują mokestį visiems Lietuvos žmonėms ir paskatintų bankų atsitraukimą iš šalies, sako Lietuvos bankų asociacijos prezidentas Mantas Zalatorius.

Seimo opozicija tokį pasiūlymą vadina žala valstybei, o pirmiausia tiems, kurie bankuose laiko indėlius ir turi paskolas.

Laidoje dalyvauja Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnė Vanda Kravčionok, Seimo biudžeto ir finansų komiteto narys Mykolas Majauskas, Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas, Asociacijos „už sąžiningą bankininkystę“ vadovas Kęstutis Kupšys, VU ekonomistas, profesorius Romas Lazutka, MRU docentas Virgis Valentinavičius.

xx321

Komentarai


Naujausi epizodai