Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Diena be automobilio – tik pakalbėti, bet nieko nedaryti?

09.22 Antradienis 13:05
Marijus Gailius

Šiandien minima diena be automobilio – tokia pati rugsėjo 22-oji kaip ir kasmet. Ar šita europinė data turi kokią nors prasmę, jeigu retas savo veiksmais privengia mašinos ne tik šiandieną, bet ir visas 365 dienas? Kiek nuo žalingos mašinų taršos apsaugo vienadienės aplinkosaugininkų akcijos tikrinant dūmijančius išmetamuosius vamzdžius? Kokią reikšmę turi prezidento Gitano Nausėdos kelionė į darbą dviračiu prieš televizijos kameras ir fotoaparatų blykstes?

„Dviratis tapo šių metų atradimu“,  – sako šalies vadovas. O kada ir visi kiti atras dviratį (arba paspirtuką ir pan.)?

Diskutuoja Aplinkos apsaugos departamento direktorė Olga Vėbrienė, „Susisiekimo paslaugų“ direktorė Modesta Gusarovienė, KTU Aplinkosaugos technologijos katedros vedėja Violeta Kaunelienė, Lietuvos dviratininkų bendrijos narė, Kauno politikė Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė, europarlamentaras, dviratininkas Andrius Kubilius, Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis, filosofas Viktoras Bachmetjevas.

Komentarai


Naujausi epizodai