Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Išmanūs įrenginiai kenkia ar padeda vaikams mokytis?

08.01 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prancūzų moksleiviai nuo rugsėjo pirmosios turės palikti savo išmaniuosius telefonus namie arba laikyti juos išjungtus, nes šią savaitę šalies parlamentas dar labiau apribojo šalies mokyklose naudojimąsi išmaniaisiais įrenginiais.

Išmaniųjų telefonų, planšečių ir kitų įrenginių draudimas galios mokiniams iki 14–15 metų amžiaus, jį per savo kampaniją žadėjo prezidentas Emanuelis Macronas.

Naujajame teisės akte numatyta, kad mokyklos galės padaryti išimčių ir leisti telefonais naudotis „pedagoginiais tikslais“ arba per papildomus užsiėmimus. Be to, išmaniaisiais įrenginiais bus galima leisti naudotis neįgaliems mokiniams.

Laidoje dalyvauja psichologas, portalo psichologija.eu įkūrėjas Edvardas Šidlauskas, visuomenininkas, aktyvus tėvas Audrius Murauskas, edukologė Austėja Landsbergienė, „Draugiško interneto“ projekto atstovė Aurelija Dirvonskienė, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Raminta Matulytė, Švietimo ateities forumo prezidentė, VU profesorė Vilija Targamadzė ir Suomijos lietuvių bendruomenės pirmininkė Eglė Bogvilaitė Aronen.

xx114

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai