Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Jums virš 50. Ar Jūs dar reikalingi darbo rinkoje?

09.13 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Visuomenėje gajus įsitikinimas, kad šiuolaikinėje darbo rinkoje vis mažiau vietos vyresniems žmonėms, o darbdaviai vertina jaunus, pasiryžusius dirbti, neskaičiuojant jėgų ir valandų. Darbo ieškantys skundžiasi, kad susiduria su diskriminacija dėl amžiaus.

Ar tikrai taip yra? Ar mūsų visuomenėje žmonės vertinami pagal amžių? Kokios galimybės persikvalifikuoti ir pakeisti profesiją, jei tau virš 50?

Laidoje dalyvauja Užimtumo tarnybos vadovė Ligita Valalytė, VU profesorius, Darbo ir socialinių tyrimų instituto vadovas Boguslavas Gruževskis, „CV-Online“ Marketingo vadovė Rita Karavaitienė, Vilniaus pramonės ir verslo asociacijos vadovas Sigitas Besagirskas ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos Teisės skyriaus vyresnioji patarėja Laima Vengalė-Dits.

xx310

Komentarai


Naujausi epizodai