Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką mums reiškia Astravo atominės įjungimas?

08.07 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Branduolinio kuro krovimo į Baltarusijos atominės elektrinės pirmojo bloko reaktorių pradžia (fizinis paleidimas) numatytas šiandien, rugpjūčio 7-ąją. Tai naujienų agentūrai TASS pranešė šaltinis, susipažinęs su darbų jėgainėje grafiku.

Dėl Astravo atominės elektrinės grėsmės savivaldybės bus mėnesiui įpareigotos turėti apsaugos priemones. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas valstietis Dainius Gaižauskas po uždaro posėdžio dėl Astravo grėsmės žiniasklaidai sakė, kad pataisos „įpareigos mus visus bent jau mėnesiui turėti būtinas atsargas, dujokaukę, tabletes ir vandens atsargas“.

Antroje laidos dalyje – apie tai, ar saugus maudytis yra ežerų ir upių vanduo?

Diskutuoja energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas, Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Aplinkos sveikatos skyriaus vedėja Gražvydė Norkienė, PAGD Civilinės saugos valdybos vyriausioji specialistė Edita Zdanevičienė.

Komentarai


Naujausi epizodai