Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką rodo aistros dėl Stambulo konvencijos?

02.25 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Internete pasirodęs katalikų kunigo Algirdo Toliato raginimas pasirašyti peticiją, kad Lietuvoje būtų neleista ratifikuoti Stambulo konvenciją, sukėlė audringas reakcijas.

Algirdas Toliatas sako nepolitikuoja, nesivelia į diskusijas ir nelinkęs toliau atidaryti šios, kaip jis sako pandoros skrynios. Jis teigia pasinaudojęs savo, kaip piliečio žodžio laisve. Žmogaus teisių aktyvistai kritikuoja kunigą ir Bažnyčios reakcijas į prieš smurtą nukreiptą Konvenciją. Dar labiau kaitina kovas ir politines aistras svarstomas partnerystės įstatymas.

Antroji laidos tema: Lietuvos liberalų sąjūdis mini 15 metų. Kokios liberalizmo perspektyvos Lietuvoje?

Diskutuoja: VDU politologas Andrius Švarplys, žmogaus teisių aktyvistė Jūratė Juškaitė, Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius, žurnalistas Donatas Puslys, apžvalgininkas Paulius Gritėnas ir VU TSPMI politologas Justinas Dementavičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai