Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką toliau darys A. Lukašenka?

08.10 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Ilgametis Baltarusijos autoritarinis lyderis Aleksandras Lukašenka užsitikrino šeštą kadenciją, per sekmadienį vykusius prezidento rinkimus gavęs 80,236 proc. balsų, pirmadienį pranešė valstybinė naujienų agentūra BelTA, cituodama Centrinės rinkimų komisijos paskelbtus preliminarius balsų skaičiavimo rezultatus. Komisija pridūrė, kad prezidento pagrindinė varžovė Svetlana Tichanovskaja gavo 9,9 proc. balsų.

Baltarusijos žmogaus teisių gynėjai pranešė, kad per praeitą naktį Minske vykusius demonstrantų ir milicijos susirėmimus žuvo vienas žmogus ir dar dešimtys buvo sužeisti, tūkstančiams žmonių išėjus į gatves pareikšti pasipiktinimo prezidento Aleksandro Lukašenkos pergale per galimai suklastotus rinkimus.

Diskutuoja žurnalistas Vadimas Vileita, Infobalt vadovas Giedrius Markevičius, VU TSPMI politologas Vytis Jurkonis, žurnalistė Nastasia Jaumien, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, EP narys Petras Auštrevičius.

Komentarai


Naujausi epizodai