Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip dirbs mokyklos nuo rugsėjo 1-osios?

08.06 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Mokslo metai prasidės įprastai, rugsėjo 1 dieną mokyklose, paskelbė švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Kaukės mokyklose galėtų būti įvedamos, jei savivaldybėje užsikrėtimų skaičius pasiektų 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų, o prie nuotolinio mokymo būdo pereinama prie 25 užsikrėtimų 100 tūkst gyventojų.

Antroje laidos dalyje Europos Humanitarinio universiteto atstovo Maksimo Miltos įspūdžiai iš priešrinkiminio Minsko. Ar Baltarusijoje bręsta pokyčiai?

Laidoje diskutuoja ŠMSM Bendrojo ugdymo departamento direktorė  Jolanta Navickaitė, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas, Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius, asociacijos „Tėvai švietimui“ pirmininkė Kristina Paulikė, Europos Humanitarinio universiteto atstovas Maksimas Milta.

Komentarai


Naujausi epizodai