Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip išjudinti vakcinaciją?

10.11 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda teigia matantis du kelius dėl sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio ateities: arba šis turi pateikti sprendimo būdus, kaip suvaldyti koronaviruso pandemiją, arba pasitraukti. Priverstiniai metodai valdant COVID-19 plitimą duoda ribotą rezultatą, teisinga kryptis – eiti skatinimų keliu, sako prezidentas Gitanas Nausėda.

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako jaučiantis premjerės Ingridos Šimonytės palaikymą, o koronaviruso pandemiją, pasak jo, galima suvaldyti tik skiepijantis. Vyriausybė šią savaitę pritarė siūlymui, kad tam tikrų sričių darbuotojai, nepasiskiepiję nuo koronaviruso, už testus turėtų mokėti savo lėšomis taip pat, kad iki gruodžio naujai pasiskiepysiantiems vyresniems nei 75 metų senjorams skirti 100 eurų išmoką.

Lietuva ir toliau išlieka pirma Europos Sąjungoje pagal naujų COVID-19 atvejų rodiklį, tačiau viena pozicija pasislinko žemiau pagal mirtis ir šiuo metu užima trečią vietą, rodo naujausi Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenys.

Antroji laidos tema: ar konfliktas su Briuseliu gali baigtis Lenkijos išėjimu iš ES?

Diskutuoja BNS Lietuvos naujienų redaktorė Jūratė Damulytė, kardiologas prof. Raimondas Kubilius, Seimo narys Aurelijus Veryga, Vytauto Didžiojo universiteto politologas Andžejus Pukšto, VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas Marijuš Antonovič.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai