Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Jūs vertinate mokytojo darbą?

10.04 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Mokytojai ugdo ne „žinių dėžutes", o patriotus ir asmenybes, sveikindamas ir lygindamas mokytojo darbą su lėktuvo piloto darbu vakar sakė šalies prezidentas Gitanas Nausėda.

Prezidentūra sako, kad problemos dėl švietimo darbuotojų darbo sąlygų sprendžiamos per ilgai ir ragina Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją pagreitinti šį procesą.

Pagalbos sprendžiant etatinio darbo apmokėjimo problemas į prezidentą kreipėsi Švietimo darbuotojų profesinė sąjunga. Anot pernai streiką rengusios profesinės sąjungos, po šios protesto akcijos pakoregavus modelį problemos tik pagilėjo – norint tinkamai atlikti darbą pamokose, ilgiau nei anksčiau tenka dirbti po darbo.

Laidoje dalyvauja 2019 metų M. Lukšienės premijos laureatas, Raseinių Šaltinio progimnazijos istorijos mokytojas Arnas Zmitra, inovatyviausia biologijos, chemijos mokytoja iš Akmenės gimnazijos Laima Zdanavičienė, Lietuvos švietimo darbuotojų profsąjungos pirmininkas Andrius Navickas, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša, Švietimo ateities forumo vadovė, VU profesorė Vilija Targamadzė.

xx325

Komentarai


Naujausi epizodai