Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip valdžia stabdys augančias šilumos sąskaitas?

10.19 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas svarstys Vyriausybės planą, kaip ištęsti laike nuo kitų metų smarkiai didėjančias dujų, elektros ir šilumos kainas gyventojams. Šilumos tiekimo įmonėms dėl to reikės pasiskolinti milijonines sumas, kurias turės grąžinti.

Preliminariai skaičiuojama, kad elektros kaina reguliuojamiems buitiniams vartotojams nuo sausio didės 21 proc., dujų kaina virykles turintiems žmonėms kils iki 20 proc. (nepriėmus pataisų ji didėtų 51 proc.), dujomis šildantiems namus – iki 30 proc. (83 proc.).

Diskutuoja buvęs kainų komisijos pirmininkas Vidmantas Jankauskas, Seimo narys Justinas Urbanavičius, Seimo narys Arvydas Nekrošius, Vilniaus šilumos tinklų vadovas Gerimantas Bakanas.

Antroji laidos tema – apie Latviją, kurioje skelbiamas keturių savaičių karantinas. Kodėl nepavyko vakcinacija ir prieita prie užsidarymo Latvijoje? Pokalbis su Latvijos lietuvių bendruomenės pirmininku Rolandu Žalnieriumi.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai