Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas ir kaip turėtų vaikus mokyti lytiškumo?

2023-09-28, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Gyvenimo įgūdžių programoje numatytas lytiškumo mokymas kelia politines aistras. Vieni ragina nebijoti su lytiškumu susijusio turinio, kurio reikia, kiti mato pavojų „ideologinės propagandos" ir naikinimo tradicinių šeimos vertybių ir siūlo mokymą perkelti į tikybos ar etikos pamokas, ar apskritai jį palikti šeimai. Kodėl kilo aistros dėl lytiškumo mokymo?

Antroji laidos dalis. Policijoje – reformų nuotaikos: vietoje dabar veikiančių dešimties apskričių komisariatų būtų įkurti penki apygardų. Aistrų kelia ir viešojo saugumo tarnybos reforma. Ar policijos reforma nepablogins jos darbo?

Diskutuoja: Lietuvos moksleivių sąjungos viceprezidentas Emilis Mikulskis, Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacijos pirmininkė Violeta Vasiliauskienė, Seimo narys Andrius Navickas, Seimo valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūnė Aušrinė Norkienė, Lietuvos gėjų lygos vadovas Vladimiras Simonko, Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai