Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas laimės G.Nausėdos ir S.Skvernelio žodžių karą?

01.21 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Kai valdančioji koalicija nusprendė išsaugoti susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių gerokai įsismarkavo konfliktas tarp prezidento ir premjero.

Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, jog į klausimą, ar pasitiki ministru pirmininku Saulium Skverneliu, atsakys po VTEK išvados dėl lėšų skyrimo premjero gatvei.

Premjeras neliko skolingas ir apkaltino prezidentą diskriminacija tautiniu pagrindu. Tautinės nesantaikos kurstymą pareiškime apie „20 įdarbintų partijos bičiulių“ mato ir Voldemaras Tomaševskis. Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos pirmininkas užsiminė apie teisinę atsakomybę prezidento patarėjams.

Prezidento vyriausiasis patarėjas Jaroslavas Neverovičius šįryt pareiškė, kad premjero Sauliaus Skvernelio kaltinimai Prezidentui dėl diskriminacijos tautiniu pagrindu yra nepagrįsti, o ministras pirmininkas „žemai nukrito“.

Laidoje dalyvauja premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas, politologas Vladimiras Laučius, portalo 15min.lt žurnalistas Marius Jokūbaitis, Seimo narys Jurgis Razma, Seimo vicepirmininkas Gediminas Kirkilas, žurnalistas ir istorikas Jacekas Komaras.

Komentarai


Naujausi epizodai