Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas laimės kovą dėl vykimo į Briuselį: prezidentas ar konservatoriai?

05.11 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvoje verda politinės aistros, kas turėtų atstovauti Lietuvai Europos Vadovų taryboje (EVT) – prezidentas ar premjerė. Konservatoriai kaltina prezidentą G. Nausėdą uzurpavus Lietuvos atstovavimą EVT, kurioje neretai sprendžiami Vyriausybės kompetencijos klausimai. Prezidentės vyriausioji patarėja užsienio politikai Asta Skaisgirytė-Liauškienė kaltina konservatorius antivalstybine veikla.

Antroji laidos tema: ar reikėtų nuo COVID-19 infekcijos skiepyti vaikus?

Diskutuoja Mykolo Romerio universiteto dėstytojas Virgis Valentinavičius, šešėlinės valstiečių Vyriausybės užsienio reikalų ministras Giedrius Surplys, europarlamentaras  Andrius Kubilius, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas Ramūnas Vilpišauskas, Vilniaus universiteto gyvybės mokslų profesorė Aurelija Žvirblienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai