Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek automobilių tarša sutrumpina mūsų gyvenimą?

05.05 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šią vasarą ne mažiau kaip penkiose Vilniaus vietose bus matuojama automobilių keliama tarša realiomis jų važiavimo sąlygomis. Nuotoliniu būdu bus fiksuojamas visų transporto priemonių – lengvųjų ir sunkiųjų automobilių, viešojo transporto – išmetamų teršalų (azoto oksidų, angliavandenilių, anglies monoksido, kietųjų dalelių) kiekis. Tai leis nustatyti labiausiai teršiančius automobilius ir potencialius manipuliavimo taršos kontrole atvejus.

Diskutuoja Aplinkos ministerijos Taršos politikos grupės specialistas Paulius Žvirblis, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro visuomenės sveikatos saugos skyriaus vedėja Irena Taraškevičienė, įmonių gruės „Elinta“ steigėjas dr. Vytautas Jokužis.

Antroji laidos tema: ar Tūkstantmečio mokyklų vizija nepadidins atskirties tarp gerų ir blogų mokyklų? Kodėl reikia uždaryti mažas mokyklas kaimuose? Laidoje kalbėsimės su švietimo, mokslo ir sporto ministre prof. Jurgita Šiugždiniene, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentu Mindaugu Sinkevičiumi ir žurnalo „Reitingai“ vyr. redaktoriumi Gintaru Sarafinu.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai