Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek esame pasirengę ekstremalioms situacijoms?

10.01 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Lietuvoje gaudžiant sirenoms prasidėjo civilinės saugos pratybos, kuriomis ruošiamasi reaguoti į galimą branduolinę nelaimę Astravo atominėje elektrinėje Baltarusijoje netoli Lietuvos sienos.

Per nacionalinį radiją ir televiziją gyventojai išgirdo patarimus, ką daryti įvykus branduolinei ar radiologinei nelaimei.

„Įvykus branduolinei ar radiologinei avarijai (...) kuo greičiau eikite į artimiausią pastatą, kurio langai ir sienos nėra pažeisti. Uždarykite duris ir langus, užsandarinkite vėdinimo angas ir dūmtraukius, saugiausia likti pastato centre ar rūsyje. Klausykite per radiją, televizijas skelbiamas informacijas ir rekomendacijas, kaip elgtis“, – sakė pranešėja.

Laidoje dalyvauja PAGD Civilinės saugos valdybos viršininkas Edgaras Geda, Seimo energetikos komisijos narys Dainius Kreivys, Vilniaus savivaldybės administracijos vadovas Povilas Poderskis, Švenčionių raj. Savivaldybės administracijos direktorė Jovita Rudėnienė, saugumo ekspertas Ignas Stankovičius, VU TSPMI dėstytojas Romas Švedas.

 xx322

Komentarai


Naujausi epizodai