Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko reikia, kad „Grigeo” ir „Ekologistika” istorijos nepasikartotų?

01.20 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

„Aplinkos apsaugos departamento veikla yra visiškai nepatenkinama ir mažų mažiausiai reikalinga vadovo atsakomybė, reikalinga reforma šitoje institucijoje, kad aplinkos apsauga užsiimtų ne aplinkos apsaugos darbuotojų gynimu arba problemų slėpimu, o gamtos gynimu ir saugojimu“, – pareiškė prezidentas Gitanas Nausėda.

Buvęs šalies prezidentas Valdas Adamkus sako, kad Lietuvos visuomenė nėra ekologiškai brandi, todėl tokie atvejai kaip pastarojo meto ekologinės nelaimės Alytuje ir Klaipėdoje vyks ir toliau.

Teisėsauga atsakingiems asmenims pareiškė įtarimus ir tiria pernai spalį Alytuje kilusio gaisro padangų perdirbimo gamykloje „Ekologistika“ bei kartono gamyklos „Grigeo Klaipėda“ galimos taršos Kuršių mariose atvejus.

Kaip pertvarkyti aplinkosaugą, kad niekas nenorėtų daugiau teršti gamtos?

Laidoje dalyvauja Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, Seimo Aplinkos komiteto narė Aistė Gedvilienė, Aplinkos ministerijos atstovas dalyvavęs „Grigeo Klaipėda” operacijoje Raimondas Sakalauskas, Darbdavių konfederacijos prezidentas Danas Arlauskas, aplinkosaugos profsąjungų pirmininkas Eimantas Puodžiukas ir Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos prezidentas Bronius Miežutavičius.

Komentarai


Naujausi epizodai