Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl bendruomenės priešinasi vėjo malūnams?

05.07 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Kelmės ir Alytaus krašto bendruomenės kreipėsi į aukščiausius šalies vadovus nerimaudamos, kad planuojami jų krašte vėjo jėgainių parkai pakenks kraštovaizdžiui, saugomoms teritorijoms ir ten esančiai gyvajai gamtai. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas sako, kad nacionalinis interesas daugiau energijos pasigaminti patiems, o nuomonės dėl poveikio kraštovaizdžiui yra subjektyvios.

Antra tema: kodėl bruzda medikai?

Diskutuoja visuomeninės organizacijos „Auganti Kelmė" direktorė Jolita Koryznienė, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas Martynas Nagevičius, archeologė Birutė Lisauskaitė, aplinkos ministras Simonas Getvilas, Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Jurgita Sejonienė, gydytojų sąjungos vadovas Liutauras Labanauskas, aplinkosaugininkas Liutauras Stoškus.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai