Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl kilo ginčai dėl haubicų perdavimo ukrainiečiams?

09.26 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Putinui žvanginant branduoliniais ginklais ir paskelbus dalinę mobilizaciją Rusijoje, Valstybės gynimo taryba šiandien tariasi dėl tolesnės paramos Ukrainai ir Lietuvos saugumo stiprinimo.

Tad, koks Lietuvos gynybos ir saugumo stiprinimo planas? Ar jį turime? Ar mokame apie tai komunikuoti su savo piliečiais?

Diskutuoja: Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, atsargos majoras Darius Antanaitis, atsargos pulkininkas, gynybos paramos fondo vadovas Vaidotas Malinionis, portalo 15 min vyriausiasis redaktorius Vaidotas Beniušis.

Antroji laidos tema. Apie tai, ką mūsų sveikatai ir savijautai reiškia judėjimas? Kauno klinikų Reabilitacijos klinikos vadovas prof. Raimondas Kubilius ir Finansų ministerijos kancleris Remigijus Skilandis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai