Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl suklupo elektros rinkos liberalizacija?

08.08 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Karas Ukrainoje į neregėtas aukštumas pakėlė dujų ir elektros kainas. Jos tapo nepakeliamu iššūkiu vienam iš nepriklausomų tiekėjų, Perlo energijai, kuri savo klientus iš fiksuoto tarifo nusprendė perkelti į biržą. Ar galima buvo šios situacijos išvengti ir kodėl ji kilo? Ar tai lėmė vartotojų neapdairumas, tiekėjo apsiskaičiavimas ar valdžios priežiūros stoka? Kokias pamokas reikia visiems išmokti?

Diskutuoja: Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos pirmininkas Renatas Pocius, „Perlas energija“ vadovas Vilius Juraitis, Seimo narė Agnė Širinskienė, Mykolo Romerio universiteto teisės mokyklos lektorius Tomas Chochrin.

Antroje laidos dalyje apie blogėjančią saugumo padėtį pasaulyje, karą Ukrainoje, Taivaną, kaip reaguoti į kelių A. Paleckio šalininkų keliones į Maskvą, pokalbis su rašytoju, poetu, profesoriumi Tomu Venclova.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai