Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl švelnėjant karantinui tik pusė gydymo įstaigų teikia sveikatos paslaugas?

05.28 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Planines procedūras yra pasirengusios arba jau atnaujino tik maždaug pusė gydymo įstaigų, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Jos duomenimis, veiklai atnaujinti būtinus planus Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui pateikė apie 53 proc. poliklinikų ir apie 56 proc. ligoninių.

Karantino laikotarpiu kiekviena gydymo įstaiga pati nusprendžia, nuo kada ir kokių paslaugų teikimas bus atnaujintas, kaip jos bus teikiamos pacientams – nuotoliniu būdu ar gyvai priimant pacientus, kaip bus valdomi pacientų srautai.

Be to, kiekviena iš jų turi organizuoti savo darbą pagal pasirengtą ir su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru suderintą paslaugų atnaujinimo ir teikimo planą, kad būtų užtikrinta tinkama infekcijų kontrolė, pacientų ir medikų saugumas.

Trečioje laidos dalyje kalbėsime apie tai, ar Jūs pajutote per karantiną sumažėjusias kainas.

Laidoje diskutuoja Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Asta Kubilienė, Kauno klinikų Ambulatorinių paslaugų tarnybos vadovas Šarūnas Mačinskas, Karoliniškių poliklinikos vadovas Vismantas Matulas, POLA prezidentas Šarūnas Narbutas, SME Finance ekonomistas Aleksandras Izgorodinas.

Komentarai


Naujausi epizodai