Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kodėl valdžia nesutaria dėl galimybių paso?

05.04 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Jeigu Europos Sąjungos imuniteto pasas ims veikti jau birželį, nėra tikslo skubinti lietuvišką jo atitikmenį, o šias lėšas verčiau investuoti į pagalbą verslui, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Galimybių paso įvedimo iniciatorė Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė sako jaučianti Vyriausybės ir premjerės Ingridos Šimonytės palaikymą idėjai ir tikisi jai galutinio pritarimo. Premjerė galutinį sprendimą žada trečiadienį.

Diskutuoja Seimo narys Andrius Bagdonas, Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas.

Antroji laidos tema: Indijoje didžiuliu greičiu plinta Covid-19 virusas, nepaisant kad ši šalis didžiausia vakcinų gamintoja ji sugebėjo paskiepyti tik keletą procentų populiacijos. Kas vyksta Indijoje ir kas nulėmė tokį staigų situacijos pablogėjimą? Apie tai pokalbis su Indijoje gyvenančia Daumante Desai.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai