Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokia vykstančių mitingų prasmė?

09.10 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien Vilniuje vyksta Lietuvos šeimų sąjūdžio mitingas prieš ribojimus nepasiskiepijusiems. Iš pradžių protestuotojai planavo rinktis prie Seimo, tačiau atsižvelgę į sostinės valdžios ir pareigūnų pastabas, pateikė pakartotinį prašymą renginiui vykti Katedros aikštėje. Vilniaus miesto savivaldybė leidimą renginiui davė nuo 10.30 iki 16 valandos. Organizatorių teigimu, mitinge turėtų dalyvauti nuo 5 tūkst. iki 10 tūkst. žmonių. Prezidentūros atstovai ir Seimo nariai su protestuotojais kalbėtis neplanuoja, o policija pranešė, kad gali tikrinti kai kuriuos asmenis.

Diskutuoja portalo delfi.lt žurnalistė Dalia Plikūnė, „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys, signataras Vytautas Plečkaitis

Antroje laidos dalyje – apie jaučiamo visuomenės susipriešinimo įtaką mūsų psichologinei savijautai ir kaip išlikti geros nuotaikos artėjant šaltajam metų sezonui? Pokalbis su psichologu Edvardu Šidlausku.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai