Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokias pasekmes eismui turės Kelių eismo taisyklių pakeitimai?

09.20 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vyriausybė patvirtino Kelių eismo taisyklių pakeitimus, kurie įsigalios nuo kitų metų. Nuo sausio mėnesio bus draudžiama statyti automobilius gatvių ir kiemų sankirtose, specialųjį transportą su švyturėliais vairuotojai turės praleisti sudarydami eismo koridorių gatvės centre, o apsisukant automobiliams sankryžose, visais atvejais vairuotojai turės duoti pirmenybę kitiems automobiliams. Nuo birželio 1-osios galės būti įrengiamos „dviračių gatvės", jos turėtų atsirasti lėto eismo, siaurose senamiesčių ar kurortų gatvėse. Nauju ženklu „Motorinių dviračių eismas draudžiamas" bus ribojamas motorinių dviračių ir elektrinių paspirtukų judėjimas. Taip pat numatyta įrengti dviejų tipų eismo juostas – A, skirtas tik maršrutiniam transportui, ir A+, skirtas ir kai kurioms kitoms transporto priemonėms.

Antroje laidos dalyje – kaip transatlantinei vienybei atsilieps naujasis AUCUS susitarimas ir konfrontacija tarp didžiųjų NATO sąjungininkų?

Laidoje diskutuoja: Susisiekimo ministerijos Kelių ir oro transporto politikos grupės patarėjas Andrius Karnilavičius, vairavimo mokyklos „Amplius LT“ vadovas Artūras Pakėnas, „Vilnius Tech“ universiteto dėstytojas Vigilijus Sadauskas, Lietuvos dviratininkų bendrijos pirmininkas Paulius Bakutis, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorė Dovilė Jakniūnaitė ir Vytauto Didžiojo universiteto politologas Bernaras Ivanovas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai