Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Koks tolimesnis Baltarusijos įvykių scenarijus?

09.09 Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nors A. Lukašenka pripažino „per daug užsisėdėjęs“ savo poste tačiau taip paprastai sako nepasiduos. Vakar paskelbta, kad opozicionierė Marija Kalesnikova, kuri buvo dingusi, atsisakė kirsti Baltarusijos sieną ir suplėšė savo pasą. Jau 5 savaitės Baltarusijoje nemažėja nepatenkintų rinkimų rezultatais ir A. Lukašenkos valdymu protestai.

Europos Komisija siūlo visose valstybėse narėse taikyti vienodus keliavimo rodiklius ir netaikyti saviizoliacijos asmenims, jei jie atvyko iš vietovių, kuriose koronaviruso sergamumo rodiklis per paskutines 14 dienų buvo iki 25 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Diskutuoja politologas Vaidas Augūnas, politologas Laurynas Jonavičius, EHU universiteto atstovas Maksimas Milta, JK lietuvių jaunimo sąjungos valdybos pirmininkas Kasparas Steponavičius, vyr. epidemiologė Loreta Ašoklienė.

Komentarai


Naujausi epizodai