Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ligoninių reforma: blogina ar gerina sveikatos paslaugas žmonėms?

11.30 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Opozicinė Socialdemokratų partijos frakcija kritikuoja sveikatos priežiūros įstaigų tinklo pertvarkos projektą ir pasigenda jame konkretumo, sako socialdemokratų seniūnas Gintautas Paluckas.

Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys savo ruožtu tvirtina, kad pertvarka būtina siekiant geresnių sveiko gyvenimo trukmės, išvengiamo mirtingumo, išvengiamos hospitalizacijos rodiklių ir siūlomos beveik 800 mln. eurų ES paramos.

Tad, kaip pagerėtų sveikatos paslaugos įgyvendinus siūlomą reformą? Kaip sukurti optimalią sveikatos apsaugos sistemą?

Antroji laidos dalis: ar kils naujas karas tarp Rusijos ir Ukrainos?

Diskutuoja Seimo sveiatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Mindaugas Sinkevičius, Lietuvos rajonų ligoninių asociacijos vadovas Vygantas Sudaris, Mykolo Riomerio universiteto profesorė Birutė Mockevičienė, Valstybinės ligonių kasos direktorius Gintaras Kacevičius, politologas, Ukrainos ekspertas Alvydas Medalinskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai