Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Padėkos koncertai – nuoširdus džiaugsmas ar rinkimų akcija?

06.01 Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Šiandien visoje šalyje rengiama padėkos akcija „Ačiū, Lietuva!“, skirta pagerbti visus prisidėjusius prie koronaviruso krizės suvaldymo. Tuo metu Vyriausioji rinkimų komisija pradėjo tyrimą, ar šia akcija nepažeidžiamos rinkimų kampanijos taisyklės. Vyriausybės duomenimis, norą dalyvauti akcijoje pareiškė apie 400 muzikos kolektyvų iš 55 savivaldybių.

Nacionalinių ir valstybinių įstaigų, rajonų ir regionų meno kolektyvai 17 val. viešose erdvėse surengs maždaug 15 minučių koncertus.

Simboline akcija bus dėkojama medikams, pareigūnams, socialiniams darbuotojams, savanoriams, pardavėjams, vaistininkams, verslininkams ir visiems kitiems, padėjusiems apsirūpinti apsaugos priemonėmis bei teikusiems būtiniausias paslaugas koronaviruso metu.

Antroji laidos tema – ką rodo staiga įsiplieskę protestai JAV?

Diskutuoja Seimo narys konservatorius Kęstutis Masiulis, Seimo narė, „valstietė“ Agnė Širinskienė, VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė, premjero patarėjas Giedrius Surplys, Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas Romas Matulis, VU TSPMI politologas Kęstutis Girnius, Rytų Europos studijų centro vadovas Linas Kojala.

Komentarai


Naujausi epizodai