Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Verslas nori pirkti vakcinas – kokios galimybės?

01.22 Penktadienis 13:05
Aistė Čiučiurkaitė

„Kompanija „Moderna" kelia vakcinos kainą 33 proc., nenori tomis pačiomis sąlygomis jos platinti. Mūsų darbo grupė pasiūlė nepritarti tokiems pakeitimams", – sakė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Dalis verslo atstovų reiškia norą vakcinos nuo koronaviruso COVID-19 įsigyti ir už didesnę kainą. Dienraščio „Vakarų ekspresas“ kalbinti Klaipėdos verslininkai teigia, kad jeigu tik leistų, pirktų ir dvigubai didesne kaina, norėdami kuo greičiau paskiepyti savo darbuotojus.

Tačiau ar nebūtų pažeistas lygiateisiškumo principas, kai didesnės, turtingesnės įmonės nusiperka vakcinų pirmos? Kita vertus, kuo daugiau įmonės paskiepytų darbuotojų savo lėšomis, tuo daugiau Lietuvos gyventojų įgytų imunitetą COVID-19.

Antroji tema – nuo žaliųjų rodyklių visiško nuėmimo ir dalies užkabinimo atgal praėjo metai. Tuo metu buvo labai daug diskusijų šia tema, kone kiekvienas vairuotojas ir pėstysis turėjo nuomonę ir sakė ją garsiai. Kaip yra dabar? Kaip vertinama ar tam tikroje sankryžoje turėtų būti žaliosios rodyklės, ar jų ten nereikia? Kaip vairuojantys automobilius, važiuojantys dviračiais, paspirtukais ir einantys pėsčiomis klausytojai vertina situaciją, kai dalyje sankryžų yra žaliosios rodyklės, dalyje jų nėra?

Pašnekovai: sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos departamento direktorius Audrius Ščeponavičius, prekybos tinklo „Maxima“ atstovas Tomas Bašarovas, Alytaus krašto verslininkų asociacijos vadovė Dalia Matukienė, įmonės „Baltik Vairas“ generalinis direktorius Žilvinas Dubosas, Transporto kompetencijų agentūros Transporto paslaugų skyriaus vadovas Evaldas Morkūnas, vairavimo instruktorius Artūras Pakėnas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai