Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vienam šeimų maršui trys antimitingai – apie ką visa tai?

05.13 Ketvirtadienis 13:05
Aistė Čiučiurkaitė

Šeštadienį prasidės šeimų gynimo maršas, kurio organizatoriai tikisi suformuoti 100 km ilgio eilę ir pritraukti iki 10 tūkst. automobilių. Jie jungsis į atskiras kolonas įvairiuose Lietuvos miestuose ir trauks į Vilnių, o Vingio parke vyks pagrindinis protestas.

Tą pačią dieną, kaip rašo delfi.lt, rengiamos trys akcijos prieš šeimų gynimo maršą. Tai patvirtino Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Adomas Bužinskas.

Antimitingams išduoti trys leidimai. Du leidimai išduoti akcijoms pievoje Žvėryne, prie pėsčiųjų tilto į Vingio parką. Dar vienas leidimas išduotas akcijai prie Baltojo tilto. Kol kas neaišku kas organizuoja šiuos antimitingus. Juose, kartu sudėjus, leidimą dalyvauti turi iki 130 žmonių.

Epidemiologinė situacija Lietuvoje vis dar ne pati geriausia, karantinas tęsiasi. Kaip tokioje situacijoje pasiruošusi reaguoti policija? Ką gina protestas ir antiprotestai? Apie ką jie? Kas skatina dalį visuomenės kilti į protestus?

Pašnekovai: šeimų sąjūdžio iniciatorius Arvydas Daunys, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas, visuomenės psichologas, psichika.eu įkūrėjas Edvardas Šidlauskas, Vytauto Didžiojo universiteto politologas Andrius Švarplys.

Antroji laidos tema – Finansų ministerija siūlo naikinti GPM lengvatą investiciniam gyvybės draudimui ir III pakopos pensijų fondams. Kodėl teikiamas toks siūlymas ir kodėl jis sukėlė nesutarimų Vyriausybės mokesčių darbo grupėje?

Pašnekovai: finansų viceministrė Rūta Bilkštytė ir Lietuvos verslo konfederacijos pirmininkas Marius Dubnikovas.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai