Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip Lietuvai saugoti savo konkurencingumą ES ir pačios bendrijos konkurencingumą?

2024-06-19, Trečiadienis 10:06
Elena Leontjeva

Ką Lietuvos europarlamentarai turėtų daryti kitaip, kad ką tik išrinktame Europos Parlamente geriau atstovautų Lietuvos interesams? Kaip sukurti sklandžius ir efektyvius ryšius tarp Europos Parlamento narių ir šalies vyriausybės? Kokia linkme rinkimų rezultatai keičia politines jėgas Europos Parlamente? Į šiuos klausimus atsako nuo 2014 m. Europos Parlamente dirbantis ir naujai kadencijai perrinktas Petras Auštrevičius. Jis pabrėžia, kad visos tradicinės partijos patiria populizmo grėsmę, kuri veikia tiek dešinės, tiek kairės politines jėgas. Tad, kas gi laukia Europos?

Laidoje „Ekonomika šiandien" Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentė Elena Leontjeva su europarlamentaru taip pat aptaria, kaip atstovaujantiems Lietuvai sekėsi kovoti prieš mobilumo paketą ir kokios svarbiausios šio pralaimėjimo pamokos. Mobilumo paketas – puiki proga aptarti, ar Europos Sąjungoje šalys konkuruoja tarpusavyje sąžiningai ir kaip mes galime prisidėti prie Lietuvos ir pačios Europos konkurencingumo.

Laidą rengia Lietuvos laisvosios rinkos institutas

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai