Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokios baudos gresia už netinkamą nuotekų tvarkymą?

12.08 Trečiadienis 11:35
Eglė Gabrytė

Prie nuotekų tvarkymo ir vandentiekio dar prisijungę yra toli gražu ne visi gyventojai. Anot ekspertų, dėl to į vandens telkinius išleidžiamos ypač taršios cheminės medžiagos. Šiandien laidoje „Ekspertai pataria" aiškinsimės, kodėl žmonės delsia prisijungti prie centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų, kaip tinkamai savarankiškai tvarkyti nuotekas ir kokios baudos gresia pažeidėjams. 

Laidoje dalyvauja Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos politikos grupės vyresnysis patarėjas Irmantas Valūnas, Aplinkos apsaugos departamento Taršos prevencijos ir cheminių medžiagų kontrolės skyriaus vedėjas Domantas Žilėnas ir Aplinkos apsaugos departamento Taršos prevencijos ir cheminių medžiagų kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Midona Dapkienė.

Laida „Ekspertai pataria" parengta bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija ir finansuojama Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai