Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Virtualus antstolių biuras – kada verta į jį užsukti?

11.19 Penktadienis 11:05
Eglė Gabrytė

Pandemija natūraliai paspartino elektroninių paslaugų plėtrą. Ne išimtis tai ir antstolių veikloje. Iš pradžių antstolių kontoros persiorientavo į lankytojų aptarnavimą nuotoliniu būdu. Nuo praėjusių metų vasaros didžioji dalis informacijos skolininkams ir kreditoriams teikiama elektroninėje erdvėje, o antstolių procesiniai dokumentai rengiami tik antstolių informacinėje sistemoje. 

Kuo virtualus antstolio biuras skiriasi nuo fizinės antstolio kontoros? Kokiais skolų valdymo įrankiais skaitmeninėje erdvėje gali naudotis skolininkai ir kreditoriai?

Laidoje dalyvauja antstolė, Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo pirmininkė Inga Karalienė bei Vilniaus universiteto Teisės fakulteto docentas, advokatų kontoros COBALT partneris, advokatas dr. Rimantas Simaitis.

Laidą „Ekspertai pataria“ remia Lietuvos antstolių rūmai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai