Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Europos gairės. Europos Sąjunga vs. „Facebook“ – kokia bus dvikovos baigtis?

10.21 Ketvirtadienis 11:05
Augustė Lyberytė

7 milijardus JAV dolerių Markui Zuckerbergui kainavęs beveik septynias valandas trukęs programėlės „dingimas iš interneto", netikėtai išaugęs konkurentų populiarumas, buvusios darbuotojos liudijimai ir akistata prieš Jungtinių Valstijų Senatą. Facebook'ui – populiariausiam socialiniam tinklui pasaulyje – spalis tikrai nebuvo lengvas.

Tačiau tai dar ne paskutinis akmuo į kompanijos daržą – apie griežtesnę socialinio tinklo kontrolę ir saugumo politiką prakalbo ir Europos Sąjunga. Strasbūre pasigirsta siūlymai pradėti naują tyrimą bei prašyti Facebook'o atsakyti į klausimus, susijusius su vartotojų duomenų apsauga.

Kokių pokyčių Facebook politikoje galime tikėtis? Ar politinės institucijos gali pažaboti šį interneto gigantą? Kuo baigsis ES ir Facebook dvikova? Apie tai diskutuojame su europarlamentare Aušra Maldeikiene bei skaitmeninių produktų kūrėju, Žinių radijo laidos „Du bitai" vedėju Jonu Lekevičiumi.

Laida yra Europos radijo stočių tinklo „Euranet Plus“ dalis.

EuranetPlus logo keyvisual2

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai