Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Su kokiomis rizikomis susiduria vadovai ir kuo tai gresia?

10.08 Antradienis 11:05
Rosvaldas Gorbačiovas, Julius Naščenkovas

Įmonės vadovas daugeliui asocijuojasi su statusu, solidžiu atlyginimu, tačiau labai mažai kalbame apie kitą medalio pusę – ką reiškia būti vadovu, su kokiomis rizikomis susiduria vadovai ir kuo tai gresia. Yra begalės teisės aktų, kurie apibrėžia vadovo atsakomybę. Vadovas atsako beveik už viską.

Lietuvoje yra daugiau nei 100 institucijų, kurios gali bausti arba pateikti ieškinį dėl kažkurios vadovo klaidos, ko pasekmė yra areštuotas vadovo turtas, banko sąskaitos. Kaip nuo to apsisaugoti, šioje laidoje „Įveikti krizę“ Rosvaldas Gorbačiovas kalbėsis su advokatu Tomu Talučiu, viešųjų ryšių specialistu, lektoriumi Juliumi Naščenkovu bei verslininku, vienintelės draudimo brokerių bendrovės Lietuvoje, turinčios oficialią Lloyd's partnerystę ir teikiančios iškirtinius verslo draudimo sprendimus „Colemont“ generaliniu direktoriumi Giedriumi Čiurinsku.

Laidą „Įveikti krizę“ remia „Colemont“ - draudimo sprendimai iš Lloyd's.

 

Komentarai


Naujausi epizodai