Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

E.Stancikas – pašalintas iš mokyklos, vėliau tapo Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovu

08.17 Pirmadienis 16:35
Gražvydas Muižys

Ilgametis Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas – neeilinė asmenybė. Už religines pažiūras sovietmečiu net šalintas iš mokyklos, ne tik sugebėjo tapti aktoriumi, teatro vadovu, apsiginti daktaro disertaciją, bet ir daugybę metų džiugino publiką kaip renginių vedėjas.

„Daugelis buvo įsitikinę, kad mes su Nijole Narmontaite susituokę“, – šypsosi vyras, prisimindamas savo tuometinę ilgametę kolegę. Net ir kalbėdamas apie per karantiną teatrą užgriuvusius rūpesčius, E.Stancikas nepraranda geros nuotaikos. O pozityvaus nusiteikimo šiais metais jam reikės su kaupu, nes Nacionalinis Kauno dramos teatras minės garbingą jubiliejų – 100 metų sukaktį.

Apie renginius, laukiančius žiūrovų šios neeilinės sukakties proga ir vingiuotą vaikino iš Tauragės kelią, pokalbis su Egidijumi Stanciku laidoje „Kauno diena“.

Komentarai


Naujausi epizodai